WESTech i6Shop

 • ColorWay bundle - cistiace obrusky zadarmo
 
 

Akcia

 
 
HP Deskjet Ink Advantage 1515 All-in-One A4 7/4ppm USB - B2L57C

Tlačiareň HP Photosmart 5510 e-ALL-IN-ONE

 

52.00 EUR bez DPH

 

62.40 EUR s DPH
 
 
 
 
HP LaserJet Pro 500 color MFP M570dn A4

Ideálne pre podniky požadujúce farebnú multifunkčnú tlačiareň pre tlač z webu a mobilných zariadení pomocou funkcie HP ePrint, a kopírovanie, skenovanie a faxovanie. Pripojte sa ku káblovej alebo bezdrôtovej sieti a pomocou farebného dotykového displeja t

 

812.24 EUR bez DPH

 

974.69 EUR s DPH
 
 
 
 
HP Officejet Pro X451dw A4 USB WiFi Lan Fax ADF Duplex - CN463A

Tlačiareň HP Photosmart 5510 e-ALL-IN-ONE

 

273.00 EUR bez DPH

 

327.60 EUR s DPH
 
 
 
 
Samsung Toner Cartridge ML-D2850A

Samsung Toner Cartridge ML-D2850A

 

39.00 EUR bez DPH

 

46.80 EUR s DPH
 
 
 
 

 
 
 
 
 

Aktuality

 
 
 • NVIDIA ohlásila, že minulý týždeň sa v New Yorku konalo stretnutie s neuvedenými účastníkmi, na ktorom bola predstavená Dvojčipový GeForce. Nie je pritom pochýb o tom, o akú grafickú kartu sa jedná.

   
   
   
 • Spoločnosť Western Digital sa rozhodla, že spojí radu pevných diskov Green a Blue v jednu, ktorá naďalej ponesie označenie Blue.

   
   
   
 • Nedávno sa objavili informácie o karte AMD Radeon R9 380X, ktorá má konečne ponúknuť plne vybavený čip Tonga s modernou architektúrou GCN 1.2. Pôjde tak o veľmi zaujímavú kartu, ktorá má doraziť na budúci mesiac.

   
   
   
 • Svetovo najväčší výrobca pevných diskov, spoločnosť Seagate, si tento rok predsa len prichystá 10TB pevný disk, čo sme od neho ani nečakali. A vedľa toho sa pustil do SSD, ktoré vraj nikdy neponúknu porovnateľnú cenu za gigabajt.

   
   
   
 • Spoločnosť Gigabyte prednedávnom predstavila novú laserovú bezdrôtovú myš, optimalizovanú pre 4K rozlíšenie, s označením AIRE M60. Dostupná už aj u nás a skladom.

   
   
   
 • Nové pevné disky spoločnosti Seagate ponúknu celej 2 TB kapacity a sľubujú rad exkluzívnych technológií. Jedná sa o 2,5 "modely s výškou len 7 mm, čo je možné vďaka použitiu dvoch platní s kapacitou 1 TB.

   
   
   
 • Nastal pre „procesorových nadšencov“ veľký deň nakoľko najväčší výrobca procesorov na svete oficiálne predstavil prvé 2 procesory do desktopu novej generácie Skylake. Ide o modely Core i7-6700K a i5-6600K.

   
   
   
 • Quadro je rad grafických kariet od NVIDIA určená pre profesionálov, tomu zodpovedajú aj ceny. Teraz NVIDIA predstavila dva nové modely, Quadro M5000 a Quadro M4000, tie by mohli výkonovo prekonať aj vyššie modely.

   
   
   
 • Neváhajte sa preto obrátiť na našich kolegov na pobočke WESTech Bratislava.
  Opätovné otvorenie WESTech BB bude v utorok t.j. 18.8.

   
   
   
 • Spoločnosť Gigabyte sa rozhodla doplniť svoju ponuku počítačov BRIX, ktoré tvoria alternatívu k modelom NUC od spoločnosti Intel. Ide v podstate o rovnaké počítača pre používateľov, ktorí moc nehľadí na výkon, ale zaujímajú ich iné veci.

   
   
   

 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnať - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    

 
 
 
 

 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 

 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  

 
 
 
 

 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Neprihlásený

Registrácia   Nové heslo
 
 

 

 

Technické riešenie © 2015 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz