Spoločnosť WESTech získala distribúciu pre produkty a riešenia spoločnosti Keenetic pre Slovenskú a Českú republiku

Po úspešnom roku distribúcie produktov Keenetic na Ukrajine podpísala spoločnosť ELKO dohodu o rozšírení distribučného územia o Slovensko a Českú republiku (WESTech, súčasť skupiny ELKO).
S viac ako piatimi miliónmi používateľov si spoločnosť Keenetic získala dôveru a významný podiel na zastúpených trhoch a práve preto si myslíme, že rozšírenie distribúcie na slovenskom a českom trhu bude významným krokom pre obe spoločnosti
Rudolf Koubek Obchodný riaditeľ spoločnosti WESTech
Keenetic je cenovo dostupná, bezpečná a spoľahlivá značka prémiovej triedy s vysokými možnosťami pre segmenty SOHO. Tento segment zahŕňa malé podniky, domáce kancelárie, maloobchodné prevádzky, kancelárie, reštaurácie, malé pohostinské prevádzky, lekárske a zubárske ordinácie, realitné kancelárie alebo menšie obchodné pobočky.

Systém Wi-Fi zložený z routerov
Systém Keenetic môžete využívať ako hlavný router, alebo len pridať do siete router ako WiFi expander, ktorý zabezpečí dostatočný signál pre celú domácnosť. Všetky zariadenia Keenetic Whole Home Wi-Fi môžu pracovať v režime "router" alebo "extender". Konfiguráciu domácej siete možno optimalizovať na základe osobných požiadaviek na výkon a používanie na konkrétnych miestach.

Spárovaním zariadenia Keenetic s aplikáciou Keenetic môžete ovládať domáce siete. Môžete vidieť, ktoré zariadenia sú pripojené a zaregistrované a povoliť bezpečne izolované Wi-Fi pre hostí. Môžete tiež nastaviť týždenné rozvrhy pre členov rodiny alebo zamestnancov, sledovať ich internetovú aktivitu, spravovať obmedzenia obsahu alebo pozastaviť internetové priamo pomocou aplikácie na vašom mobilnom zariadení.

Internetové centrum poskytuje inteligentné televízory, ktoré sa pripájajú na internet, a tiež vám umožňuje prístup k digitálnej televízii IPTV, digitálnym telefónom a ďalším doplnkovým službám.

Spoločnosť Keenetic ponúka najnovšie zabezpečenie Wi-Fi WPA3 pre celý svoj sortiment výrobkov.
WPA3 predstavuje novú generáciu zabezpečenia Wi-Fi, ktorá prináša zvýšenú ochranu Wi-Fi pre domáce aj podnikové siete. WPA3 pridáva zjednodušené zabezpečenie Wi-Fi, násobné overovanie a vyššiu kryptografickú silu, než akú ponúka WPA2, čo bol predchádzajúci štandard na trhu, na základe ktorého bolo vyvinuté WPA3.

O spoločnosti Keenetic

Spoločnosť Keenetic bola založená v roku 2010 a je ambiciózny, inovatívny dizajnér/vývojár a predajca zameraný na Wi-Fi routery pre SOHO a maloobchodných zákazníkov.

Poslaním spoločnosti Keenetic je poskytovať komerčne využiteľný, špičkový výkon Wi-Fi routerov bez zbytočných vychytávok, ktoré odčerpávajú energiu a pamäť. Výrobky sú zároveň cenovo dostupné a využívajú trhom overený hardvér s optimalizovaným softvérom, aby zaujali a udržali si spokojných a lojálnych zákazníkov. Od roku 2010 bolo na trh uvedených niekoľko desiatok modelov a počet používateľov značky Keenetic prekročil päť miliónov.
  1. Novinky
  2. Spoločnosť WESTech získala distribúciu pre produkty a riešenia spoločnosti Keenetic pre Slovenskú a Českú republiku