Dobrý deň!
Na zobrazenie obsahu tejto stránky použite iný prehliadač. Odporúčame používať Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge alebo Safari.

Stará Vajnorská 17, 831 04 Bratislava


+421 2 4445 4090
obchodba@westech.sk

Spoločnosť WESTech rozširuje portfólio o značku Viomi

Dopyt po robotických vysávačoch sa nezastavuje. WESTech rozširuje portfólio a začína s distribúciou značky Viomi.
Jedným z najžiadanejších produktov počas pandémie sa prekvapivo stali vysávače, najmä robotické. Spoločnosť WESTech ako súčasť ELKO Group podpísala novú distribučnú dohodu s cieľom podielať sa na trhu technologicky inovatívnych produktov. Stala sa oficiálnym distribútorom robotických a akumulátorových vysávačov a čističov vzduchu značky Viomi.
Viomi Technology je popredná “IoT @ Home” technologická spoločnosť, ktorá sa zameriava na inovácie a uspokojuje rôzne potreby zákazníkov a rieši problémy, ktoré ich trápia. Najnovšie produkty Viomi sa zameriavajú na povrchovú sterilizáciu a čistenie vzduchu od znečistenia a mikroorganizmov, čo je dôležité nielen pre alergikov, ale dnes už pre kohokoľvek.
Viomi sa venuje navrhovaniu a výrobe inteligentných zariadení. Veríme, že sa z nášho budúceho domova nakoniec vyvinie domov IoT. Do budúcnosti potrebujeme odborníkov, ako je napríklad skupina ELKO, aby priniesli zdravý a inteligentný život na miestne trhy.
Tommy Zhang GM zo zámorskej divízie Viomi
Robotické bestsellery

Umývanie, zametanie a vysávanie sa už stalo pre robotické vysávače štandardom 3 v 1. Spoločnosť Viomi navyše predstavila UV sterilizačný systém (model Viomi Alpha UV (S9)), ktorý účinne ničí 99,99% druhov piatich baktérií a čistí výrazne hlbšie ako pri tradičnom ručnom čistení.

Najnovšie robotické vysávače spoločnosti Viomi sú teraz vybavené aj systémom automatickej likvidácie zozbieraného odpadu, ktorý prináša pôsobivé tridsaťdňové “hands-free čistenie” a zabráni tak sekundárnemu znečisteniu pri dotyku a vdýchnutí prachu, čo je obzvlášť dôležité pre tých, ktorí trpia alergiou na roztoče či prach.
Robotické vysávače sú absolútnym bestsellerom v našom segmente spotrebnej elektroniky. Spoločnosti zaoberajúce sa globálnym prieskumom trhu predpovedajú, že ich rast sa nezastaví minimálne v najbližších niekoľkých rokoch. Vďaka novým vlastnostiam, ktoré vyhovujú potrebám, sú produkty Viomi vysoko konkurencieschopné a vyhľadávané našimi zákazníkmi.
Rudolf Koubek Riaditeľ nákupu spoločnosti WESTech
Nový trend - čističe vzduchu

Kvôli Covid-19 ľudia venujú väčšiu pozornosť kvalite ovzdušia. Ak nie je možné dostatočné vetranie alebo je znečistenie vonkajšieho vzduchu vysoké, môžu byť obzvlášť užitočné prenosné čističe vzduchu. Čistenie a filtrácia vzduchu môžu pomôcť znížiť množstvo nečistôt vo vzduchu, vrátane častíc obsahujúcich vírusy a baktérie.

Viomi Smart Air Purifier Pro (UV) dokáže pokryť plochu až 60 m2, účinne odstraňovať metanol a dym. Sterilizácia pomocou LED-UV ničí choroboplodné zárodky, vírusy, zvyšuje dezinfekčný účinok a je vybavená funkciou Mosquito Killing.

Všetky produkty Viomi sú kompatibilné s mobilnou aplikáciou „Mi home“.
O spoločnosti Viomi Technology

Spoločnosť Viomi vyvinula jedinečnú platformu IoT @ Home pozostávajúcu z ekosystému inovatívnych produktov inteligentnej domácnosti s podporou IoT, spolu s balíkom doplnkových spotrebných produktov a produktov s pridanou hodnotou, ktoré prevládajú vo viac ako 60 krajinách / regiónoch.

www.viomi.com
  1. Novinky
  2. Spoločnosť WESTech rozširuje portfólio o značku Viomi