Spoločnosť WESTech sa stala distribútorom smartfónov OPPO

OPPO_press_release
Spoločnosť WESTech sa stala distribútorom smartfónov OPPO pre Slovenskú republiku.
Spoločnosť WESTech spol. s r. o. začína dodávky inteligentných telefónov OPPO populárnych po celom svete na Slovensko. To bolo možné vďaka dohode medzi spoločnosťami, podľa ktorej WESTech získal štatút oficiálneho distribútora OPPO pre Slovenskú republiku.

OPPO je jedným z najväčších svetových výrobcov high-tech produktov a podľa analytikov patrí do TOP 5 značiek na trhu so smartfónmi. V súčasnosti sa viac ako 200 miliónov používateľov rozhodlo pre smartfóny značky OPPO, čo kladie vysoké požiadavky na pohodlie, funkčnosť a kvalitu ich mobilných zariadení.
Spolupráca dvoch spoločností - WESTech a OPPO - umožní nielen načrtnúť nové ambiciózne ciele našej spoločnej práce na roky 2021 - 2022, ale aj okamžite zahájiť proces ich dosahovania. V prvých fázach spolupráce sa OPPO zamerá na prácu s niekoľkými modelmi smartfónov a v blízkej budúcnosti bude slovenskému spotrebiteľovi k dispozícii široká škála smartfónov. To všetko poskytuje spoločnosti OPPO príležitosť konkurovať na dynamickom slovenskom trhu.
Rudolf Koubek Obchodný riaditeľ spoločnosti WESTech
Stojí za zmienku, že OPPO je všeobecne známy pre svoje pravidelné technologické objavy v oblasti mobilnej fotografie. Jedným z objavov OPPO sa začala éra technológie SelfieTune. Spoločnosť sa tiež stala prvou značkou, ktorá uviedla na trh smartfóny s prednými fotoaparátmi s rozlíšením 16 MP a 32 MP. OPPO navyše ako prvý na svete predstavil automatickú PTZ kameru, funkciu Ultra HD a duálnu kameru vybavenú 5-násobným zoomom.

Preto sú telefóny s fotoaparátom OPPO tak cenené medzi používateľmi zameranými na fotografiu. A fotografické technológie vyvinuté a implementované spoločnosťou približujú kvalitu snímok získaných na smartfónoch k snímkam zhotoveným profesionálnym vybavením.
Pri vstupe na slovenský trh bolo pre nás veľmi dôležité nájsť spoľahlivého logistického partnera, ktorý je skutočne dôveryhodný. Sme si istí, že v osobe spoločnosti WESTech sme našli presne toho partnera, ktorého sme hľadali. Sme radi, že vďaka dohode so spoločnosťou WESTech budú mať slovenskí používatelia nielen prístup k nášmu najnovšiemu vývoju, ale aj najvyššiu úroveň služieb.
Libor Svitok Sales director spoločnosti OPPO
Nová dohoda s OPPO posilní pozíciu spoločnosti WESTech ako distribútora inteligentných telefónov a spotrebnej elektroniky na domácom trhu.
O spoločnosti OPPO

OPPO je popredný svetový výrobca inteligentných zariadení. Od uvedenia prvého smartphonu - Smiley Face - v roku 2008 sa spoločnosť OPPO neustále snaží o synergiu estetického potešenia a inovatívnej technológie. OPPO dnes ponúka širokú škálu inteligentných zariadení vedených radami Find a R s operačným systémom ColorOS, ako aj internetové služby ako OPPO Cloud a OPPO +. OPPO pôsobí vo viac ako 40 krajinách a regiónoch, má 6 výskumných ústavov a 4 výskumné centrá po celom svete, ako aj medzinárodné centrum dizajnu v Londýne. Viac ako 40 000 zamestnancov OPPO vytvára najlepšie inteligentné zariadenia pre zákazníkov po celom svete.

O spoločnosti WESTech

WESTech, s. r. o., je obchodná spoločnosť, ktorá na trhu Európskej únie pôsobí už 20 rokov. Je partnerom viac ako 200 významných svetových značiek na trhu (Apple, Huawei, realme, Dell EMC, Asus, Lenovo, HP, Acer, Intel, AMD, WD, Lacie, Seagate, Gigabyte, Microsoft, Eset, Ubiquiti, Mikrotik , 2N, Zyxel, Legrand, Philips Hue, Aqara, JBL, Zens, Harman Kardon, Bose, Roborock, Bosch a ďalšie). WESTech je súčasťou nadnárodnej siete ELKO GROUP s celkovým ročným konsolidovaným obratom 2,250 miliardy USD. WESTech spolu s dcérskymi spoločnosťami zamestnáva 450 zamestnancov.
  1. Novinky
  2. Spoločnosť WESTech sa stala distribútorom smartfónov OPPO