Dobrý deň!
Na zobrazenie obsahu tejto stránky použite iný prehliadač. Odporúčame používať Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge alebo Safari.

Stará Vajnorská 17, 831 04 Bratislava


+421 2 4445 4090
obchodba@westech.sk

Spoločnosť WESTech získala novú distribúciu a prináša na Slovensko značku Thermaltake

S poslaním poskytnúť používateľovi dokonalý zážitok sa spoločnosť Thermaltake stala vedúcou značkou v oblasti počítačového hardvéru a periférií na trhu PC DIY a voľbou číslo jeden pre nadšencov PC DIY na celom svete. Teraz vďaka spoločnosti WESTech oficiálne prichádza aj na Slovensko.
Silno vnímame že gaming a úprava PC sú už dlhšiu dobu na vzostupe a preto sa snažíme rozširovať naše portfólio aj týmto smerom. Keďže značka Thermaltake patrí v tomto segmente k tomu najlepšiemu, sme nesmierne radi, že práve WESTech bude oficiálnym distribútorom pre slovenský trh
Rudolf Koubek Obchodný riaditeľ spoločnosti WESTech
Thermaltake má 3 hlavné produktové línie: skrinky, napájanie a chladiče. Spoločnosť Inovácie spoločnosti Thermaltake umožnili značke vytvoriť jedinečné, agresívne, živé a štýlové produkty. Vďaka silným stránkam v oblasti inovácií a kompletných produktových radov sa spoločnosť pustila na trh s casemodmi, aby poskytla modderom casemodov komplexné riešenia.
  1. Novinky
  2. Spoločnosť WESTech získala novú distribúciu a prináša na Slovensko značku Thermaltake