Dobrý deň!
Na zobrazenie obsahu tejto stránky použite iný prehliadač. Odporúčame používať Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge alebo Safari.

Stará Vajnorská 17, 831 04 Bratislava


+421 2 4445 4090
obchodba@westech.sk

Stali sme sa distribútorom Dell Technologies na Slovensku

post_dell_emc
Spoločnosť WESTech je distribútorom kompletného portfólia spoločnosti Dell Technologies na Slovensku
Bratislava, Slovenská republika, 25. februára 2021
Spoločnosť WESTech, člen skupiny ELKO GROUP, jedného z najväčších distribútorov technológií v regióne EMEA, dnes oznámila podpísanie dohody o distribúcii so spoločnosťou Dell Technologies na Slovensku.
Naším cieľom je poskytovať najlepšie produktové portfólio a služby na trhu. Táto distribúcia znovu potvrdzuje, že WESTech neponúka len produkty, ale aj komplexné riešenia. Som hrdý na to, že sme rozšírili našu ponuku o Dell klientske portfólio, networking, serverové riešenia a úložiská
Dell EMC.
Ing. Matej Sršeň CEO, WESTech
Veľmi ma teší, že sa nám podarilo uzavrieť zmluvu s DELL Technologies. Poctivo sme sa na tento deň pripravovali.
Vytvorili sme veľmi silný certifikovaný tím odborníkov, ktorý poskytne našim zákazníkom obchodnú, marketingovú, technickú a projektovú podporu.
Mgr. Rudolf Koubek, riaditeľ nákupu, WESTech
Spoločnosť WESTech, spol. s r. o., je teraz oprávnená distribuovať kompletné portfólio spoločnosti Dell Technologies (Dell clients, server, networking a Dell EMC storage). So spoločnosťou Dell Technologies bude spolupracovať na rozšírení pokrytia produktov a služieb pre obchodných partnerov v Slovenskej republike.
O spoločnosti DELL Technologies

Dell Technologies pomáha organizáciám a jednotlivcom budovať ich digitálnu budúcnosť a transformovať ich prácu, život a zábavu. Spoločnosť poskytuje zákazníkom najširšie a najinovatívnejšie portfólio technológií a služieb v odbore.
  1. Novinky
  2. Stali sme sa distribútorom Dell Technologies na Slovensku