Naše webové stránky používajú cookies. Pokračovaním súhlasíte s používaním súborov cookies, ako je podrobne uvedené v našom
Súhlasiť

Referencie

Referencie od našich partnerov

„Spoločnosť WESTech je náš dlhodobo dôležitý a spoľahlivý dodávateľ. Vždy pre nás prináša kreatívne riešenia a zaujímavé produkty. Aj vďaka tomu je naša spolupráca na vysokej úrovni.“

Marián Čenteš
Business unit manager, NAY a.s.

"Spoločnosť WESTech je náš najdôležitejší, dlhoročný a najpreferovanejší distribútor. Naša spolupráca je na nadštandardnej úrovni nielen vďaka inovatívnym či štandardným produktom a službám ale aj vďaka schopnosti ich zamestnancov riešiť naše náročné požiadavky na profesionálnej úrovni k našej 100% spokojnosti."

Mgr. Michal Miklós
Project Manager, CCN s.r.o.

"Spoluprácu so spoločnosťou WESTech si nesmierne vážime, nakoľko je našim dlhoročným spoľahlivým partnerom. Pracovať s kolektívom flexibilných ľudí je pre nás veľkým prínosom, za čo im samozrejme veľmi ďakujeme."

Nákupca
Fast+, spol. s r.o.

"So spoločnosťou WESTech spolupracujeme už viac ako 5 rokov. Za tento čas sme si vybudovali veľmi pevné obchodné partnerstvo a môj obchodník p. Hamřík nám vie vždy zabezpečiť nadštandardnú starostlivosť, čo je pre nás veľká pridaná hodnota. S rozširujúcim sa produktovým portfóliom WESTech-u potom prirodzene preferujeme nákup produktov u vás pred inými etablovanými distribútormi."

Matej Duracka
Cayo Blanco, s.r.o.
  1. O nás
  2. Referencie