OEM SFP+ modul multirate, 10GBASE-SR/SW, multimode 33/82/300/400m, LC duplex, 0 až 70°C, DMI, DELL komp.


 

 

 

OEM SFP+ modul multirate, 10GBASE-SR/SW, multimode 33/82/300/400m, LC duplex, 0 až 70°C, DMI, DELL komp.
 
 


 
 
 

 

 

Výrobca

OEM

KódNTW-OEMSFPPMM10G-DELL
Part No.SFP-PLUS-SR-DELL
Dostupnosť
nie je na sklade
 
Dostupnosť po pobočkách
nie je na sklade 

BA

 
Vaša cena bez DPH 69.65 EUR  
Recyklačný poplatok 0.02; DPH: 20% (6.0.2.)   
Vaša cena s RP* 69.67 EUR  
DPH 20%
Vaša cena s DPH 83.60 EUR  
Záruka24 Mesiacov
Objednať
Hodnotenie produktu
 
Hodnotené 0x        



 
 
 



 
 
 

  •  
 

Popis produktu


 

SFP+ štandard je už niekoľko rokov najpoužívanejším typom formátu optických transceiverov. Primárne sa jedná o formát pre 10Gbps Ethernet, ale využívá sa často aj na FIBER CHANNEL 8Gbps alebo 16Gbps

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, DELL kompatibilní
Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m

 

Obchodníci


 

Produkt manažér:

Radovan Votava, votava@westech.sk




 
 
 



 
 
 

 

Parametre


 

 
 
 

 

Zaradenie produktu


 

 
 
 

 

Diskusia (0)


 

 
 
 

 

Poslať info


 

 
 
 


 
 

 

 
 
Porovnať - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    

 
 
 
 

 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 

 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  

 
 
 
 

 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Neprihlásený

Registrácia   Nové heslo
 
 

 

 

Technické riešenie © 2019 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz

SLK-WEBSHOP

 
 
 

K prevádzke nášho webu www.westech.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme.